Služby

Naše služby

Cellu M6® ALLIANCE NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE SPOLEČNOSTI LPG®

Cellu M6® ALLIANCE NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE SPOLEČNOSTI LPG®

Představujeme Vám revoluční kombinaci dvou technologií, která nabízí jedinečné výsledky a komplexní účinky na postavu díky spojení efektivní péče pro zeštíhlení a omlazení. Dokonalé spojení dvou patentovaných technologií LPG® – motorizovaný váleček s motorizovanou klapkou a synchronizovaný sekvenční podtlak – umožňuje zcela nový způsob automatické aktivace kožní tkáně.

 • cílená eliminace lokalizovaného tuku
 • přirozené obnovení tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
 • pokožka se zpevňuje a vyhlazuje se efekt pomerančové kůže

Společnost LPG® vyvinula nové ošetření pro zeštíhlení a omlazení 21. století. Opět se postavila zaběhlým pravidlům i způsobům myšlení.

Ošetřující hlavice se dvěma válečky prošla poprvé ve své historii radikální proměnou. Představujeme nový způsob ošetření, inovativní synergii motorizovaného válečku a klapky!

Nyní již nemusíte volit mezi hubnutím nebo omlazením! Motorizovaný váleček a motorizovaná klapka v kombinaci se sekvenčním podtlakem hloubkově stimulují a aktivují tkáň ve všech vrstvách, a umožňují tak ještě příjemnější a účinnější ošetření.

NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE SPOLEČNOSTI LPG®

NOVÝ SENZOR ALLIANCE SKIN IDENTITY

Díky novému senzoru Alliance Skin Identity již kvalita tkáně nijak neomezuje výkon léčby! Stimulace se dokonale přizpůsobí konkrétnímu typu pokožky, což umožňuje optimalizovat intenzitu ošetření a přitom zcela respektovat daný typ kůže.

 • ZPEVNĚNÍ pokožky 71 %*
 • ELIMINACE TUKU -5,2 CM*
 • VYHLAZENÍ CELULITIDY 67 %*
*) Studie Dermscan Endermologie® 2016. Po 12 ošetřeních: naměřený úbytek obvodu pasu až -5,2 cm. Po 3 ošetřeních: 67 % žen udávalo vyhlazení efektu pomerančové kůže. Po 3 ošetřeních: 71 % žen udávalo zlepšení pevnosti své kůže.

Cellu® M6 a Mobilift M6®, inovace v péči o pleť

Cellu® M6 a Mobilift M6®, inovace v péči o pleť

Endermologie® face: viditelné výsledky již po prvním ošetření!

Představujeme LPG endermologie® face s inovovanou terapeutickou hlavicí Ergolift (nový patent LPG) - integrovaný mikro-motor pro dvojrozměrnou stimulaci Mecano-stimulationTM: Vertikální (sekvenční sání) a horizontální (rychlost kmitů klapek).

Díky této inovaci se stimulace kožních tkání zvýšila o 270% oproti předchozí LPG nemotorické LIFT technologii!
Inovovaná technologie endermologie® face prokazuje:

 • +80% PRODUKCE KYSELINY HYALURONOVÉ 
 • +70% ZPEVNĚNÍ POKOŽKY
 • +87% VYHLAZENÍ VRÁSEK
 • +46% PRODUKCE ELASTINU
 • ZÁŘIVÁ PLEŤ ×2
 • *Odborná studie Prof.Humbert, Clinical Interventions in Aging 2015.

Endermologie® face obdržela již dvě prestižní světová ocenění:
„Cena za inovaci v estetické medicíně“ na Face2Face kongresu v Cannes, 2013
„Ocenění v oblasti anti-aging a beauty“ na Kongresu AMEC v Paříži, 2013

Téměř 30 let odborných zkušenosti LPG® podpořené klinickými a vědeckými studiemi dnes přináší inovaci do oboru péče o pleť. Kdo jiný než LPG® Systems, světová jednička v boji proti celulitidě, může vašemu kosmetickému salónu nabídnout řešení problémů s povadlou pletí a vráskami?

Endermologie® face, patentovaná metoda LPG ošetření, je velmi účinné profesionální řešení pro využití v beauty klinikách s vlastním know-how.

Péče endermologie® face má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu. Díky ošetření endermologie® face mohou profesionálové v oboru péče o krásu konečně efektivním způsobem pečovat o problematickou a stárnoucí pleť příjemným a bezpečným způsobem.
Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Endermologie® face dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost. Již po jednom ošetření je prokázán viditelný efekt.

Endermologie® face je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.
Příjemná a relaxační endermologie® face je mimořádně účinná. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.